Nie wiesz gdzie możesz zostawić samochód w razie podróży samolotem? My wiemy:

Lotnisko (z wiki):

parking przy lotnisku w pyrzowicachparking przy lotnisku w pyrzowicach
Lotnisko ? obszar, na którym lądują, startują i kołują statki powietrzne (samoloty, śmigłowce, sterowce).

Ich wyposażenie zróżnicowane jest w zależności od liczby odprawianych pasażerów i przeładowywanych...towarów. Lotniska oznaczane są trzyliterowym kodem IATA oraz czteroliterowym kodem ICAO. Lotnisko oraz jego strefa ochronna zajmują znaczne obszary, wyłączając z użytkowania znaczny areał gruntów.

Zamieszkiwanie w jego pobliżu może być szkodliwe dla zdrowia z powodu zanieczyszczeń powietrza oraz hałasu. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko

Komu opłaca się wybrać samochód?

A może jednak pojechać własnym autem? Cóż - jeśli nasza podróż jest turystyczna i nie musimy się nigdzie speszyć, warto wybrać taką opcję.
Przy podróżach biznesowych w większości wypadków to się po prostu nie opłaca. Chyba, że jesteś posłem i chcesz wksięgować fikcyjne koszty ;). Wtedy kandydujesz z popularnej partii, lądujesz w Sejmie i oficjalnie podróże "służbowe" odbywasz samochodem, jednak tak naprawdę wsiadasz w samolot.

Bo taniej i szybciej.

Więc jak - samochodem do Madrytu? Pewnie, że się opłaca ;).

A co zrobić z samochodem?

Popularność podróży samolotem jednak uruchomiła konieczność rozwiązania pewnych niedogodności.

Jeśli wyjeżdżamy na dłużej, to gdzie zostawić samochód? Na szczęście - przy lotniskach działają parkingi.

Za odpowiednią opłatą możemy bezpiecznie zostawić tam nasze auto i nie musimy się martwić, że zostanie na przykład skradzione. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli nie mamy możliwości by gdzieś bezpiecznie zaparkować.

.

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: