autokary zabrze

Transport regionalny np.

to dobry sposób podróżowania z większymi grupami.

Grupy dzieci, sparingi drużyny w innym mieście czy praktycznie każda inna potrzeba podróży.
Ogólnie o transporcie.

Autobus w Wikipedii

Autobus ? pojazd samochodowy przeznaczony do przewozu większej liczby pasażerów. Według polskiej ustawy ?prawo o ruchu drogowym? pojazd ten przystosowany jest do przewozu więcej niż 9 osób (w tym kierowcy).
Według definicji Europejskiej Komisji Gospodarczej, Eurostatu i Międzynarodowego Forum Transportu jest to pasażerski mechaniczny pojazd drogowy przeznaczony do przewozu więcej niż 24 osób (wliczając kierowcę) i posiadający zarówno miejsca siedzące, jak i stojące. Może mieć jeden lub dwa pokłady (autobus piętrowy), bądź składać się z dwóch lub więcej części połączonych przegubem (autobus przegubowy), może ciągnąć przyczepę bagażową.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Autobus

Podjadanie w autokarze można, ale...

autokary zabrzeChyba każdy lubi coś zjeść w podróży, zwłaszcza takiej dłuższej.
Wiele osób preferuje zabierać słodycze; wszelkiego rodzaju batoniki, czekolady, żelki, wafelki, cukierki itp.
Z jednej strony działają dobrze, ponieważ dostarczają dużą dawkę węglowodanów, jednak wzmagają pragnienie przez co więcej pijemy, a sam cukier jest dość moczopędny. To samo tyczy się słonych przekąsek. Nie rodzi to problemu gdy autokar jest wyposażony w WC, jednak problemy zaczynają się gdy takowego nie ma na pokładzie naszego środka transportu.

Podróżujemy.

Ale autokaremGeneralnie autokary to dobry wybór dla dużych grup wycieczkowych czy też sportowych.
Taki rodzaj transportu wychodzi taniej niż podróżowanie samochodem osobowym (jeżeli nasza grupa jest wystarczająco liczna). Obecnie większość autokarów posiada takie udogodnienia jak: klimatyzacja, oświetlenie, regulowany nawiew, telewizor itp.
Najczęściej również WC co jest ważne przy dalekich trasach.
Ogólnie jest to świetny i wygodny sposób, aby dotrzeć do celu szybko i bezpiecznie..

Widok do druku:

autokary zabrze

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: